| تایپ کنید | PLC Control System U Purlin Roll Forming Machine برای معماری های باستان |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | قسمت بالایی: 1200 میلی متر؛ پایین: 1220 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 12 ایستگاه پایین: 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| type | glazed tile roll forming machine |
|---|---|
| width | 1250 |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 2-4m/min |
| Dimension | 7.5*1.5*1.2m |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 24 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 20-45 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 5 + 2.3 کیلو وات |
| طریقه استفاده | ساخت و ساز |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل دهنده رول سرد |
| ضخامت | 1-1.5 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 7.5 + 7.5kw |
| استفاده | ساخت و ساز |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.3-0.5 میلی متر |
| ظرفیت | 40 میلیون در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 4 + 1.5 کیلو وات |