| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| شناسه مادی | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ماده | PPGI GI |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلیمتر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
|---|---|
| ضمانتنامه | 18 ماه |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| شفت | 76 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |