| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 312 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد محصول نهایی | PPGI و GI ETC |
|---|---|
| قطر شفت | 70 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر ppgi |
| سبک تولید نهایی | دستگاه فومینگ رول سقف کاشی لعابدار |
| تایپ کنید | 34 - 151 - 908 |
| استفاده | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| مشخصات | سفارشی |
| غلتک | فولاد شماره 45 |
| نام | ورق سقف دستگاه رول پانل دیواری |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| ویژگی | دو در یک |
|---|---|
| ضمانتنامه | طول عمر |
| سرعت | 0-2 متر در دقیقه |
| نام | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف و دیوار |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |