| مواد | Q235 |
|---|---|
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | طول عمر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 11 ایستگاه |
|---|---|
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
|---|---|
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Equipment |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |