| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |