| ویژگی | ظرفیت بالا |
|---|---|
| بازار | بوقلمون |
| تایپ کنید | پروفیل سفارشی |
| گارانتی | طول عمر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| ضخامت فولادی | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 10-15 متر در دقیقه |
| ایستگاه های غلتکی | سفارشی شده |
| مواد غلتکی | 45# فولاد |
| منبع تغذیه | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| اندازه | 11*1.5*1.9 متر |
|---|---|
| وزن | 9t |
| بازار | آلمان |
| غلتک | 45# فولاد |
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| شناسه مادی | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |