| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| ایستگاه های رولر | 45 ایستگاه |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| قطر شفت | Φ100mm |
| حداکثر قدرت | 15+15+15+5.5KW |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| مبدل | دلتا |
| ایستگاه های غلتکی | 12 |
| مواد اصلی رول | Cr12 |
|---|---|
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| قدرت | 15 + 5.5 کیلو وات |
| شفت | فولاد 45# |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| مواد غلتکی | فولاد 45#، چرم سخت |
| سرعت | افزایش 9 متر در دقیقه، کاهش 2 متر در دقیقه |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| type | Electric Control Standing Seam Metal Roof Machine |
|---|---|
| rollers | 19 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
|---|---|
| وزن | 4.5 تن |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| مبدل | دلتا |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |