| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| مواد | فولاد گالوانیزه، فولاد سرد |
|---|---|
| ضخامت | 0.5-0.9 میلی متر |
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه شکل دهی سرد گل میخ فولادی 175 میلی متری شفت 380 ولت 50 هرتز 3 فاز |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| طریقه استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل دهنده رول سرد |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 24KW |
| ضخامت صفحه | 1-1.5 میلی متر |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| عرض | 4000 میلی متر |
| ضخامت | 0.13-0.3 میلی متر |
| هر ماه | 20 ست |
| ولتاژ | 380V50HZ/3Phase |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1.5-3.0 میلی متر |
| سرعت شکل گیری | 2-15 متر در دقیقه |
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| قدرت | 33.6 + 15 کیلو وات |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 930 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ایستگاه های 22/24 |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| قطر شفت غلتکی | 120 میلی متر |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| شفت غلتکی | فولاد 45# |
| تایپ کنید | ماشین آلات تشکیل رول کاشی درایو زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بعد، ابعاد، اندازه | 6.7 * 1.6 * 1.3 متر |
| میزبان مرکب | لوله مربعی 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| قدرت موتور | 28kw |
| وزن دستگاه | 15 تن |
| ابعاد | 45،000 * 2500 * 2500mm |
| چقدر کارگران کار می کنند | 5 نفر |