| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| قدرت موتور اصلی | 4 کیلو وات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| جدول های غلتکی | از 12 و پایین 17 |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| انتقال | انتقال زنجیر |
| روش برش | برش هیدرولیک PLC |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1005 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1005 میلی متر |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مواد مناسب | فولاد گالوینزد |
|---|---|
| طریقه استفاده | پارلین بام |
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مشت زدن | آره |
| ضخامت | 3 میلی متر |