| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| ایستگاه های رولر | 45 ایستگاه |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| قطر شفت | Φ100mm |
| حداکثر قدرت | 15+15+15+5.5KW |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 13/18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 13 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 400 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 16 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |