| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ایستگاه 16/17 |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ایستگاه های 12/17 |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| غلطک ها | 22 ایستگاه |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز (قابل سفارشی سازی) |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| نوع | دستگاه تشکیل رول دیواری با راه راه راه راه |
|---|---|
| استفاده | دیوار/سقف |
| قدرت ماشین | 4+4 کیلووات |
| سرعت | 15-20 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |