| Suitable market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller station | 17 rows |
| Material | Steel plate, galvanized |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| ولتاژ | 380V ، 50Hz ، 3 فاز |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| غلطک ها | 20 |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| انتقال | زنجیر |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| غلطک ها | 12 ایستگاه |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| انتقال | زنجیر |