| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18/19 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| انتقال | زنجیر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| سرعت | حداکثر 15 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 10 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1220 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| عرض | 6000 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| حداکثر قدرت | 5.5 کیلووات |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| قدرت | میزبان 3 کیلو وات با کاهش دهنده سیکلوئید |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 تا 15 (ردیف به مدل انتخاب شده بستگی دارد) |
| رول تخت لاستیکی | 150 میلیمتر |
| میزبان مرکب | لوله مربعی 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| قدرت موتور | 28kw |
| وزن دستگاه | 15 تن |
| ابعاد | 45،000 * 2500 * 2500mm |
| چقدر کارگران کار می کنند | 5 نفر |