| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 13 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 13 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | میز تغذیه رول ورق ورق بام دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| نام | دستگاه تشکیل دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| نام | دستگاه تشکیل دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |