| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | ماشین آلات تشکیل رول کاشی درایو زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بعد، ابعاد، اندازه | 6.7 * 1.6 * 1.3 متر |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Roofing Sheet Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| material width | 1250mm |
| thicknes | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| نوع | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| مواد | PPGI GI |
| عرض | 1000 میلیمتر |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول عمر | بیش از 10 سال |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| رنگ ماشین | ابی |
|---|---|
| عرض مواد | 1500 میلی متر گالوانیزه |
| نوع دستگاه | طبقه عرشه رول تشکیل دستگاه |
| سبک ماشین | سبک آلمان |
| چند غلتک | 28 غلطک |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10m / min |