| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| کنترل | خودکار |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| نوع | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250MM |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی روکش دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | ماشین شکل گیری رول فلزی Purlin U شکل |
|---|---|
| سرعت | 8-10m / min |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| مواد | PPGi GI |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول درب شاتر |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مواد | PPGI GI |
| قدرت | 4 + 4KW |
| کارگر | 1 فقط |