| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.7 میلی متر |
| استفاده | پشت بام |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| قدرت | 4+4 کیلو وات |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10 متر در دقیقه |
| مادی | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| وزن ماشین | 3.1T |
| غلتک | فولاد 45# |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 4.5T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |