| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 22 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 390 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 26 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| وزن | 5-6T |
| طول | ۷ تا ۸ متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |