| Usage | highway guardrail |
|---|---|
| material | GI |
| Thickness | 3-4mm |
| power | 380V |
| free warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | color steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| weight | 7T |
| length | 9M |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| کارگران | 100 |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30 deposit سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70 balance تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه در ماه |
| محل منبع | Botou Hebei چین |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |