| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| ضمانت | 1 سال |
| منبع برق | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز (قابل تنظیم) |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 12 ایستگاه؛ پایین: 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Capacity | 18m/min |
|---|---|
| life time | 30years |
| warranty | technical for whole life |
| type | roofing sheet roll forming machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| نام | دستگاه رول ورق ورق سقف معمولی خود قفل کننده |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |