| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| شرایط. شرط | جدید |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.7 میلی متر |
| استفاده | پشت بام |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| قدرت | 4+4 کیلو وات |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 4.5T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |