| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ کاشی لعابدار سقف فولادی |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی |
| استفاده کنید | سقف |
| توان (w) | 5.5 + 7.5 کیلو وات |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | قسمت بالایی: 1200 میلی متر؛ پایین: 1220 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 12 ایستگاه پایین: 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| رنگ | قابل تنظیم |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ ورق سقف |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| مواد | PPGi GI |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |