| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام | دستگاه رول قالب درب فولادی 1.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| نوع | ماشین ساخت رول های سبک |
| ضخامت | 0.8-1.8 میلی متر |
| ظرفیت | 0-35 متر در دقیقه |
| قدرت | 21.5 کیلووات |
| استفاده | کلاهک ریج |
|---|---|
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 4 متر در دقیقه |
| طول | 8.1 میلیون |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلطک | 45 # فولاد |
| نوع | دستگاه تشکیل رول |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | Chain Drive Tile Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1250mm |
| warranty | 1 year |
| Dimension | 6.7*1.6*1.3m |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| شناسه مادی | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فلزی برلین شکل امگا |
|---|---|
| سرعت | 0-45 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| زمان تحویل | 30 روز |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی سبک |
| ضخامت | 0.5-1.8 میلی متر |
| ظرفیت | 0-35 متر در دقیقه |
| قدرت | 21.5 کیلو وات |