| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI، GI |
| عمل | به 1 نفر نیازمندیم |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI ، GI |
| عمل | به 1 نفر احتیاج دارید |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| جدول های غلتکی | از 12 و پایین 17 |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| انتقال | انتقال زنجیر |
| روش برش | برش هیدرولیک PLC |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
|---|---|
| ضمانتنامه | 18 ماه |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| شفت | 76 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| عرض مواد | قابل تنظیم بر اساس نیاز |
|---|---|
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| قدرت | 11 + 7.5 کیلو وات |
| ضخامت مواد | 1.5-3 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |