| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| غلطک | 11 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| نوع ماده | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45mm-0.60mm |
| عرض مواد | 333 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# فولاد با درمان کروم |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 11 |
|---|---|
| اندازه | 5.0 متر * 1.2 متر * 1.5 متر |
| وزن | 2.9T |
| سیستم کنترل | PLC |
| انتقال | انتقال دنده |
| درجه | سقف و دیوار ورق رول تشکیل دو ورق |
|---|---|
| عرض | 1000mm |
| غلطک | 15 ردیف پایین 16 ردیف |
| زنجیر | 1 اینچ |
| فولاد H | 400 میلی متر |