| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| type | glazed tile roll forming machine |
|---|---|
| width | 1250 |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 2-4m/min |
| Dimension | 7.5*1.5*1.2m |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 8.7 |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| نوع | تجهیزات شکل دادن ورق سقف |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| نوع | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| مواد مناسب | gi / ppgi / آلومینیوم |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| مدل | HC25-180-1080-1250 |
| certification | ISO |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام | دستگاه رول قالب درب فولادی 1.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| استفاده | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| مشخصات | سفارشی |
| غلتک | فولاد شماره 45 |
| نام | ورق سقف دستگاه رول پانل دیواری |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| بعد ماشین | 12.1 * 1.5 * 1.6 متر |
|---|---|
| وزن دستگاه | 15.6T |
| ضخامت مواد | 1.5-3.0 میلی متر |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |