| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 11 |
|---|---|
| اندازه | 5.0 متر * 1.2 متر * 1.5 متر |
| وزن | 2.9T |
| سیستم کنترل | PLC |
| انتقال | انتقال دنده |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| رنگ | قابل تنظیم |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ ورق سقف |
| نوع | دستگاه شکل دهی رول عرشه کف |
|---|---|
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| کد HS | 8455221000 |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| نوع | ماشین ساخت رول های سبک |
| ضخامت | 0.8-1.8 میلی متر |
| ظرفیت | 0-35 متر در دقیقه |
| قدرت | 21.5 کیلووات |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف و دیوار |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| مواد | PPGi GI |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |