| نوع | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250MM |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 4.5T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ کاشی لعابدار سقف فولادی |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات، 46# روغن هیدرولیک |