| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع | خودکار |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | پانل سقف فولادی رول کاشی رول تشکیل ماشین |
| عرض مواد اولیه | 1220 میلی متر |
| مواد | G550 |
| دقت برش | 1 میلی متر |
| نوع | رول کاشی لعاب دار تجهیزات ماشین سازی |
|---|---|
| ظرفیت | 2 متر در دقیقه |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| گواهی | ISO CE |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ماده | PPGI GI |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلیمتر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| عرض مواد | 120 میلی متر |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |