| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| گواهی | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 3000-20000 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی |
| استفاده کنید | سقف |
| توان (w) | 5.5 + 7.5 کیلو وات |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| وزن | 5-6T |
| طول | ۷ تا ۸ متر |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |