| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 8.7 |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| نوع | تجهیزات شکل دادن ورق سقف |
| ویژگی | ظرفیت بالا |
|---|---|
| بازار | بوقلمون |
| تایپ کنید | پروفیل سفارشی |
| گارانتی | طول عمر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |