| استفاده | پانل سقف |
|---|---|
| عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| هر ماه | 30 ست |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | automatic |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد اولیه | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |