| غلتک کاشی لعابدار | 18 ردیف |
|---|---|
| موتور | 5.5 کیلو وات + 4 کیلو وات |
| سبک موتور | سرو موتور 5.5 کیلووات |
| عرض فولاد H | 350 - 400 میلی متر |
| اندازه دستگاه | 8.58 * 1.7 * 1.45 متر |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Speed | 20m/min |
|---|---|
| Length | 12 or more M |
| Power | 4+4KW |
| Thickness | 0.6mm or customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof panel |
|---|---|
| length | 12-60m |
| width | 1000mm |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| warranty | 12 months |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 3 کیلو وات |