| تایپ کنید | هیدرولیک فولاد رول تشکیل ماشین C Purlin |
|---|---|
| ضخامت | 2-3 میلی متر |
| مشت زدن | آره |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 8462219000 |
| ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات، 46# روغن هیدرولیک |
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| تایپ کنید | رول سرد تشکیل شده است |
|---|---|
| نام تجاری | HC |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |