| ویژگی | دو در یک |
|---|---|
| ضمانتنامه | طول عمر |
| سرعت | 0-2 متر در دقیقه |
| نام | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 433 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
|---|---|
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| متریال مناسب | 1.5-2mm ((DX51 - گالوانیزه شده/Q300-350) |
| ساختار | نوع پایه |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |