| رنگ ماشین | می توانید سفارشی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم های کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیکی |
| وضعیت | جدید |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| تولید | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| توان (w) | 4+4 کیلووات |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| کارگران | 100 |
| نوع کاشی | فولاد |
|---|---|
| توان (w) | 5.5 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 ولت |
| وزن | 4.5 تن |
| کنترل | کنترل کامپیوتر plc |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 312 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Capacity | 8-10m/min |
| گارانتی | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |