| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Material | PPGI,GI |
| Capacity | 2-4m/min |
| Weight | 2.8T |
| Size | 8.6*1.35*1.51m |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Material | PPGI,GI |
| Capacity | 2-4m/min |
| Weight | 2.8T |
| Size | 8.6*1.35*1.51m |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
|---|---|
| ساختار | نوع پایه |
| سرعت شکل گیری | 10 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 3 ایستگاه |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |