| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مادی | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 11 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| type | glazed tile roll forming machine |
|---|---|
| width | 1250 |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 2-4m/min |
| Dimension | 7.5*1.5*1.2m |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| مواد اصلی رول | Cr12 |
|---|---|
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| قدرت | 15 + 5.5 کیلو وات |
| شفت | فولاد 45# |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| مواد اصلی رول | Cr12 |
| جنس تیغه | Cr12 |
| قدرت | 15 + 5.5 کیلو وات |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |