| نوع | دستگاه رول فرمینگ ورق سقف |
|---|---|
| استفاده | سقف و دیوار |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1220 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| بعد | 8.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگ شده |
| نوع | شکل گیری رول سرد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| شناسه مادی | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| اندازه | 28-200-800 |
|---|---|
| نوع شکل دهی | شکل گیری رول سرد |
| ویژگی | ظرفیت بالا |
| گواهی | CE ISO |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |