| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی پانل سقف کاشی پله ای لعاب دار 1100 میلی متری روسیه |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 4 متر در دقیقه |
| پوشش | 1000 میلی متر |
| وزن دستگاه | 4.5 تن |
| حمل و نقل | 40GP |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| بازار | آسیا |
|---|---|
| ماده | 1220/915 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلیمتر |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| گارانتی | طول عمر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| Type | Chain Drive Tile Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1250mm |
| warranty | 1 year |
| Dimension | 6.7*1.6*1.3m |