| ویژگی | دو در یک |
|---|---|
| ضمانتنامه | طول عمر |
| سرعت | 0-2 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| عرض تغذیه | 1000mm |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2-4 متر در دقیقه |
| ابعاد | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| طول عمر | 10 سال |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| رنگ | همانطور که شما نیاز دارید |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| استفاده | دیوار |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ظرفیت تولید | 8-12 متر در دقیقه |