| مواد | DX51 52 53 |
|---|---|
| تایپ کنید | نیم دور |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول | 11 متر |
| وزن | 5 تن |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 12 ایستگاه؛ پایین: 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | ماشین آلات تشکیل رول کاشی درایو زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بعد، ابعاد، اندازه | 6.7 * 1.6 * 1.3 متر |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
|---|---|
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
|---|---|
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| نوع | دستگاه شکل دهی رول عرشه کف |
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45mm-0.60mm |
| عرض مواد | 333 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# فولاد با درمان کروم |
| طریقه استفاده | سقف |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2 متر در دقیقه |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |