| Material | G550 |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 845 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 26 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
|---|---|
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| استفاده | سقف فولادی |
|---|---|
| ضمانتنامه | طول عمر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |