| مناسب برای پردازش | صفحه گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| برش | برش هیدرولیکی |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد PPGI | یک متر |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| عرض را فشار دهید | 1200 میلیمتر |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 - 15 |
| قدرت ایستگاه هیدرولیک | 3kW |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| نوع | ورق سقف کاشی لعابدار |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| گواهی | CE ISO |
| پس از فروش | مهندسین در دسترس برای خدمات در خارج از کشور |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| منبع تغذیه | AC 380 V / 50 HZ |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سیستم کنترل الکتریکی | PLC صفحه لمسی را تصویب می کند، و مبدل فرکانس را تایید می کند. |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 10/12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ایستگاه 15/16 |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 11/12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12/15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |