| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| شرایط. شرط | جدید |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
| نوع | دستگاه تشکیل رول دیواری با راه راه راه راه |
|---|---|
| استفاده | دیوار/سقف |
| قدرت ماشین | 4+4 کیلووات |
| سرعت | 15-20 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| استفاده | دیوار |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| جدول های غلتکی | از 12 و پایین 17 |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| انتقال | انتقال زنجیر |
| روش برش | برش هیدرولیک PLC |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| type | High Speed Galvanised Roofing Sheet Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 26 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Dimension | 11*1.3*1.5 m |
| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 12 ایستگاه; پایین: 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |