| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| مبدل | دلتا |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| حداکثر قدرت | 4+4 کیلووات |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| ضخامت مواد | 1.5-3 میلی متر |
|---|---|
| قدرت | 11 + 7.5 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| ایستگاه های رولر | 18-20 ایستگاه |
| طول برش | را می توان در پانل کنترل تنظیم کرد |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |