| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Machine |
| نام | 0.6 میلی متر کرکره درب رول فرمینگ ماشین با سرعت بالا 380 ولت |
|---|---|
| کلمه کلیدی | دستگاه نورد درب کرکره ای |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| عرضه | 380 ولت |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
|---|---|
| جنس تیغه | Cr12 |
| قطر شفت غلتکی | 50 میلی متر |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| ضمانتنامه | 24 ماه |
| سیستم کنترل | صفحه لمسی |
| روش برش | سیستم برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 0 - 15 متر در دقیقه |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |