| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| نوع زناشویی | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مادی | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1200 میلی متر |
| غلطک ها | 16 ردیف |
| فولاد H | 400 میلی متر |
| رنگ | بوله |
| Usage | garage door |
|---|---|
| function | anti wind |
| width | 6M |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 9-10m/min |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Thickness | 0.4-0.6mm |
| Capacity | 10m/min |
| Type | Square |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |