| Material | G550 |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Usage | floor deck |
|---|---|
| Thickness | 1.5mm |
| speed | 10m/min |
| roller | 24 rows |
| weight | 20T |
| مواد | G550 |
|---|---|
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ضمانتنامه | طول عمر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ۱۳/۱۵پایگاه ها |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1050 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| تایپ کنید | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| عرض مواد اولیه | 1000 میلی متر |
| ایجاد سال | 1996 |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |